WACKY WORM – viens no popularakiem manekliem ar astes vibrāciju, pasaulē. Izstipeta ķermeņa forma dod unikālu efektu. Parsvarā manekļis tiek domāts zandartu makškerei bet tikpāt veiksmīgi var izmantot citu zivju makšķerei. Vienā pakā ir 8gb . Ražotājs SALMO, valsts Latvija.

Lucky John brenda silikona mānekļi pelnīti ieguvuši plašu poplularitāti Latvijas makšķernieku vidū, kā arī ieņem augstas pozīcijas Krievijas un Ukrainas mānekļu topos. Tehnoloģisko inovāciju ziņā varbūt nedaudz atpaliek no pasaules līderu ražojumiem no Japānas un ASV, taču kvalitāte ir laba, un , mūsuprāt uz doto brīdi, ir vislabākā alternatīva vidējā budžeta klasē ar lieliskiem cenas/produktivitātes rādītājiem.

Lucky john WACKY WORM, tas ir kārtējais Lucky John jaunums, kas iekļauts profesionālo "ēdamgumiju" sērijā. Džigojot šo mānekli uzsprauž aiz vidus un animē ar rāvieniem. Tāpat šo māneklis iespējams izmantot drop-shot un Carolina Riga tipa maontāžas. Mīkstā silikona dēļ Wacky Worm imitē ļoti dabīgas tārpa kustības radot zivij viegla laupījuma iespaidu, pārdomāta krāsu gamma un izmērs padara to ļoti realistisku, silikona sastāvā ieķlauta sāls un īpašs atraktants uz krevetes bāzes, kas padara to vēl pievilcīgāku vairumam plēsīgo zivju sugu.

Uzrakstīt atsauksmi

Please login or register to review

Silikona ēsma LJ Pro Series WACKY WORM 3.9'' 10gab

  • Ražotājs: LUCKY JOHN
  • Modelis: WACKY WORM 3.9''
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • 5.95 EUR

  • Bez PVN: 4.92 EUR

Pieejamie varianti


Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
www.incredit.lv