Spoles, makšķerkāti, spiningi, vizuļi un daudz kas cits, kas nepieciešams labai makšķerēšanai, vienkopus pieejams tikai 779.lv interneta veikalā!

Preces kredītā

 

Mēs esam priecīgi paziņot, ka tagad tieši no mūsu mājas lapas, jūs varat aizpildīt un nosūtīt pieprasījumu par aizdevumu! Aizdevumu piedāvā kompānisa InCredit Group.

Kredītu un līzinga kompānija SIA InCREDIT GROUP ir reģistrēta 2010.gada 16.jūlijā. Kompānija ir saņēmusi Latvijas Republikas Ekonomikas Ministrijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra kreditēšanas licenci jeb speciālu atļauju patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Pateicoties plašam un izdevīgam kreditēšanas pakalpojumu spektram, Līzinga un kredītu kompānija InCREDIT GROUP īsā laikā ir kļuvusi par vienu no klientu iecienītākajām un vadošajām kredītu kompānijām Latvijā.

Sākot ar 2010.gada septembri, InCREDIT GROUP piedāvājuma klāstā ir dažāda veida ātrie kredīti, aizdevumi bez ķīlas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tieši kredītu piedāvājumu dažādība ir būtiska uzņēmuma priekšrocība, jo tas spēj saviem klientiem sniegt tikpat kā neierobežotas aizdevuma saņemšanas iespējas dažādām vajadzībām par visizdevīgākajām procentu likmēm.

Līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no galvenajiem uzdevumiem ir būt vispieejamākajiem saviem klientiem, lai klienti jebkuru no kredītu veidiem varētu nokārtot ērti un ātri. Kompānija nodrošina ne tikai īstermiņa un ilgtermiņa naudas ātros aizdevumus internetā, bet arī izdevīgus patēriņa kredītus precēm un pakalpojumiem, kā arī auto līzingu vai ātru kredītu auto iegādei, ko iespējams nokārtot jebkurā kreditēšanas centrā visos Latvijas reģionos vai pie mūsu sadarbības partneriem visās lielākajās Latvijas pilsētās. InCREDIT GROUP regulāri rīko arī dažādas bezprocentu kredītu akcijas.

Plašāk raksturojot, mēs piedāvājam ērtus un izdevīgus kredītus mēbelēm, sadzīves tehnikai, mobilajiem telefoniem, izglītībai, medicīnas pakalpojumiem, tai skaitā stomatoloģijai, tūrisma ceļojumiem, automašīnas iegādei, dažādiem steidzamiem maksājumiem un citu mērķu apmaksai.

Jāpiebilst, ka līzinga un kredītu kompānijas InCREDIT GROUP viens no lielākajiem veiksmīgas darbības balstiem ir tās līdzīpašniece - Rietumu Banka (51%) ar savu pieredzes mantojumu, kas ir viena no lielākajām bankām Baltijas reģionā un viena no pirmajām Latvijas privātajām bankām ar vairāk kā 15 gadu veiksmīgu pieredzi Baltijas, Eiropas un NVS valstīs - ar pārstāvniecībām Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Francijā un Rumānijā.

8 galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties InCREDIT GROUP

Kopsavilkumā minēsim svarīgāko, kāpēc izvēlēties kredītu kompāniju InCREDIT GROUP par savu sadarbības un uzticības partneri:

  1. dažādi ātro kredītu veidi dažādām vajadzībām ar vienām no visizdevīgākajām procentu likmēm;
  2. naudas, preču un pakalpojumu aizdevumi no 50 līdz 3000 Ls, ar termiņu no 30 dienām līdz 3 gadiem;
  3. auto līzings līdz pat 15000 LVL, ar termiņu līdz 5 gadiem;
  4. regulāras akcijas, kuru laikā ir pieejami bezprocentu patēriņa kredīti līdz pat vienam gadam;
  5. var izvēlēties izdevīgāko atmaksas datumu (2 nedēļu robežās);
  6. ērti sasniedzama visā Latvijā;
  7. pastāvīgajiem klientiem - īpaši piedāvājumi;
  8. un ne mazāk svarīgi - par ātrāk apmaksātu kredītu soda nauda nav jāmaksā, turklāt atmaksājot ātrāk savu aizdevumu Jūs ietaupīsiet uz procentu likmēm;

779.lv © 2019
Pirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�tiPirms nop�rc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, �trie kred�ti
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Рейтинг@Mail.ru

Parse Time: 0.018sek.